Maseczki dla uczestników WTZ

Data: 06.05.2020 r., godz. 09.30    373
4 maja br. firma Potis & Verso przekazała 2500 maseczek ochronnych dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej i innych powiatowych placówek.
Prezes firmy POTIS & VERSO Pan Pavel Scura z Józefowa osobiście przekazał część maseczek dla WTZ, które odebrali Wicestarosta Otwocki Pan Krzysztof Kłósek i Radny Powiatowy Pan Paweł Zawada.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z Otwocka, otrzymaną partię 625 sztuk maseczek rozdysponuje podopiecznym Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej, rodzicom i opiekunom osób z niepełnosprawnością z terenu powiatu Otwockiego w ramach wsparcia rodzin. Pozostała ilość maseczek została przekazana Pani Małgorzacie Woźnickiej dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku.

Od lewej: Pavel Scura - prezes firmy Potis & Verso, Krzysztof Kłósek - Wicestarosta Otwocki,
Paweł Zawada - Radny Powiatowy.